Horsham District Football League 2014 draw

Horsham District Football League 2014 draw

Round one, March 29

Laharum v Kalkee

Swifts v Natimuk

Pimpinio v Taylors Lake

Harrow-Balmoral v Rupanyup, Harrow

Edenhope-Apsley v Noradjuha-Quantong, Edenhope

Round two, April 5

Taylors Lake v Laharum

Natimuk v Edenhope-Apsley, possible night game

Swifts v Kalkee

Rupanyup v Pimpinio

Harrow-Balmoral v Noradjuha-Quantong, Balmoral

Round three, April 12

Laharum v Rupanyup

Natimuk v Taylors Lake

Swifts v Edenhope-Apsley

Kalkee v Harrow-Balmoral

Noradjuha-Quantong v Pimpinio

Round four, Anzac Day

Harrow-Balmoral v Natimuk, Harrow

April 26

Kalkee v Taylors Lake

Edenhope-Apsley v Rupanyup, Apsley

Noradjuha-Quantong v Swifts

Pimpinio v Laharum

Round five, May 3

Laharum v Swifts

Natimuk v Kalkee

Pimpinio v Edenhope-Apsley

Taylors Lake v Harrow-Balmoral

Rupanyup v Noradjuha-Quantong

Round six, May 10 - Pink Football Netball Day

Harrow-Balmoral v Laharum, Balmoral

Noradjuha-Quantong v Natimuk

Rupanyup v Swifts

Taylors Lake v Edenhope-Apsley

Kalkee v Pimpinio

Round seven, May 17

Noradjuha-Quantong v Kalkee

Natimuk v Pimpinio

Swifts v Harrow-Balmoral

Edenhope-Apsley v Laharum, Edenhope

Rupanyup v Taylors Lake

Interleague, May 24

HDFL v Heathcote

Round eight, May 31

Edenhope-Apsley v Kalkee, Apsley

Natimuk v Rupanyup

Taylors Lake v Swifts

Laharum v Noradjuha-Quantong

Pimpinio v Harrow-Balmoral

Round nine, June 7

Laharum v Natimuk

Swifts v Pimpinio

Harrow-Balmoral v Edenhope-Apsley, Harrow

Noradjuha-Quantong v Taylors Lake

Kalkee v Rupanyup

Round 10, June 14

Kalkee v Laharum

Natimuk v Swifts

Taylors Lake v Pimpinio

Rupanyup v Harrow-Balmoral

Noradjuha-Quantong v Edenhope-Apsley

Round 11, June 21

Laharum v Harrow-Balmoral

Natimuk v Noradjuha-Quantong

Swifts v Rupanyup

Edenhope-Apsley v Taylors Lake, Edenhope

Pimpinio v Kalkee

Round 12, June 28

Kalkee v Edenhope-Apsley

Rupanyup v Natimuk

Swifts v Taylors Lake

Noradjuha-Quantong v Laharum

Harrow-Balmoral v Pimpinio, Balmoral

Round 13, July 12

Laharum v Taylors Lake

Edenhope-Apsley v Natimuk, Apsley, Edenhope

Kalkee v Swifts

Pimpinio v Rupanyup

Noradjuha-Quantong v Harrow-Balmoral

Round 14, July 19

Rupanyup v Laharum

Taylors Lake v Natimuk

Edenhope-Apsley v Swifts, Edenhope

Harrow-Balmoral v Kalkee, Harrow

Pimpinio v Noradjuha-Quantong

Round 15, July 26

Laharum v Pimpinio

Taylors Lake v Kalkee

Rupanyup v Edenhope-Apsley

Swifts v Noradjuha-Quantong

Natimuk v Harrow-Balmoral

Round 16, August 2

Swifts v Laharum

Kalkee v Natimuk

Edenhope-Apsley v Pimpinio, Apsley

Harrow-Balmoral v Taylors Lake, Balmoral

Noradjuha-Quantong v Rupanyup

Round 17, August 9 - Violence Against Women Round

Kalkee v Noradjuha-Quantong

Pimpinio v Natimuk

Harrow-Balmoral v Swifts, Harrow

Laharum v Edenhope-Apsley

Taylors Lake v Rupanyup

Round 18, August 16

Natimuk v Laharum

Pimpinio v Swifts

Edenhope-Apsley v Harrow-Balmoral, Edenhope

Taylors Lake v Noradjuha-Quantong

Rupanyup v Kalkee

Finals

Qualifying final: August 23

Elimination: August 24

Second semi-final: August 30

First semi-final: August 31

Preliminary final: September 6

Grand final: September 13

Smartphone
Tablet - Narrow
Tablet - Wide
Desktop