Round one, March 29
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
Laharum v Kalkee
Swifts v Natimuk
Pimpinio v Taylors Lake
Harrow-Balmoral v Rupanyup, Harrow
Edenhope-Apsley v Noradjuha-Quantong, Edenhope
Round two, April 5
Taylors Lake v Laharum
Natimuk v Edenhope-Apsley, possible night game
Swifts v Kalkee
Rupanyup v Pimpinio
Harrow-Balmoral v Noradjuha-Quantong, Balmoral
Round three, April 12
Laharum v Rupanyup
Natimuk v Taylors Lake
Swifts v Edenhope-Apsley
Kalkee v Harrow-Balmoral
Noradjuha-Quantong v Pimpinio
Round four, Anzac Day
Harrow-Balmoral v Natimuk, Harrow
April 26
Kalkee v Taylors Lake
Edenhope-Apsley v Rupanyup, Apsley
Noradjuha-Quantong v Swifts
Pimpinio v Laharum
Round five, May 3
Laharum v Swifts
Natimuk v Kalkee
Pimpinio v Edenhope-Apsley
Taylors Lake v Harrow-Balmoral
Rupanyup v Noradjuha-Quantong
Round six, May 10 - Pink Football Netball Day
Harrow-Balmoral v Laharum, Balmoral
Noradjuha-Quantong v Natimuk
Rupanyup v Swifts
Taylors Lake v Edenhope-Apsley
Kalkee v Pimpinio
Round seven, May 17
Noradjuha-Quantong v Kalkee
Natimuk v Pimpinio
Swifts v Harrow-Balmoral
Edenhope-Apsley v Laharum, Edenhope
Rupanyup v Taylors Lake
Interleague, May 24
HDFL v Heathcote
Round eight, May 31
Edenhope-Apsley v Kalkee, Apsley
Natimuk v Rupanyup
Taylors Lake v Swifts
Laharum v Noradjuha-Quantong
Pimpinio v Harrow-Balmoral
Round nine, June 7
Laharum v Natimuk
Swifts v Pimpinio
Harrow-Balmoral v Edenhope-Apsley, Harrow
Noradjuha-Quantong v Taylors Lake
Kalkee v Rupanyup
Round 10, June 14
Kalkee v Laharum
Natimuk v Swifts
Taylors Lake v Pimpinio
Rupanyup v Harrow-Balmoral
Noradjuha-Quantong v Edenhope-Apsley
Round 11, June 21
Laharum v Harrow-Balmoral
Natimuk v Noradjuha-Quantong
Swifts v Rupanyup
Edenhope-Apsley v Taylors Lake, Edenhope
Pimpinio v Kalkee
Round 12, June 28
Kalkee v Edenhope-Apsley
Rupanyup v Natimuk
Swifts v Taylors Lake
Noradjuha-Quantong v Laharum
Harrow-Balmoral v Pimpinio, Balmoral
Round 13, July 12
Laharum v Taylors Lake
Edenhope-Apsley v Natimuk, Apsley, Edenhope
Kalkee v Swifts
Pimpinio v Rupanyup
Noradjuha-Quantong v Harrow-Balmoral
Round 14, July 19
Rupanyup v Laharum
Taylors Lake v Natimuk
Edenhope-Apsley v Swifts, Edenhope
Harrow-Balmoral v Kalkee, Harrow
Pimpinio v Noradjuha-Quantong
Round 15, July 26
Laharum v Pimpinio
Taylors Lake v Kalkee
Rupanyup v Edenhope-Apsley
Swifts v Noradjuha-Quantong
Natimuk v Harrow-Balmoral
Round 16, August 2
Swifts v Laharum
Kalkee v Natimuk
Edenhope-Apsley v Pimpinio, Apsley
Harrow-Balmoral v Taylors Lake, Balmoral
Noradjuha-Quantong v Rupanyup
Round 17, August 9 - Violence Against Women Round
Kalkee v Noradjuha-Quantong
Pimpinio v Natimuk
Harrow-Balmoral v Swifts, Harrow
Laharum v Edenhope-Apsley
Taylors Lake v Rupanyup
Round 18, August 16
Natimuk v Laharum
Pimpinio v Swifts
Edenhope-Apsley v Harrow-Balmoral, Edenhope
Taylors Lake v Noradjuha-Quantong
Rupanyup v Kalkee
Finals
Qualifying final: August 23
Elimination: August 24
Second semi-final: August 30
First semi-final: August 31
Preliminary final: September 6
Grand final: September 13